I Vaše prsa si zaslouží péči a pohodlí.

85D? Správná velikost-Moje podprsenka

Jiráskova 141/7
Přerov
75002
604375963
85d@post.cz

Vítám Vás na stránkách mého obchůdku se spodním prádlem.Ti co mě znají, ví, že mojí velkou láskou je také spodní prádlo a to hlavně prodej větších košíčků a menších objemů. Chtěla bych Vám nabídnout poradenství ve volbě a koupi správně padnoucího spodního prádla a mou hlavní prioritou je Vaše spokojenost. 
I mě příroda obdařila větší velikostí, a proto vím, že není jednoduché koupit dobře padnoucí podprsenku…
Všichni chceme, aby nám prsa nejen dobře držela, ale i pěkně vypadala ve výstřihu. Jenže je mnoho tvarů prsou a na každý tvar sedí něco jiného.
Bohužel je pořád 90% žen, které neznají svoji velikost,  nebo o ní mají mylnou představu. Určitě znáte obrázek z léta – z tílka vykukující zapínání od podprsenky. A důvod? Špatný výběr podprsenky – malý košíček a o 5-10cm větší obvod.

Bohužel v obchodech končí nabídka velkosti košíčku u písmene G, při dotazu na košíček H zažívám rozpaky prodavaček, no a na velikost košíčku J se pomalu neodvažuji zeptat. To, že velikosti pokračují dál a končí u písmene O, mě odsouvá na jinou planetu

Naštěstí mají některé obchůdky stejně zapálené prodavačky jako jsem já a díky nim, se v nabídce začínají objevovat i  tyhle velikosti. Na kvalitě samozřejmě záleží, ale protože podprsenka není rohlík, záleží i na kvalitě prodeje. Proto si na nákup spodního prádla  udělejte čas. Pokud nemáte v čemkoliv ohledně volby prádla jasno, můžeme vše probrat u šálku kávy. Chci aby jste se u mně cítili příjemně, dobře a aby jste se za mnou rádi vraceli. Budu se na Vaši návštěvu těšit.

Petra Hrubá

                                    Spávná velikost